FadeGallery - Free Version
Katalog ONLINE
zmniejsz wyzeruj zwiększ

Akademia Malucha, czyli brzdąc w bibliotece

Ostatnie spotkanie grup zabawowych - Akademia Malucha czyli brzdąc w bibliotece, było okazją do poznania nowych rymowanek - pokazywanek, zabaw z chustą animacyjną czy eksperymentów z cieczą nienewtonowsą!

 

Już niedługo pojawią się informacje o naborze uczestników na spotkania grup zabawowych, które rozpoczną się we wrześniu. 

 

Czytam sobie - Jonka, Jonek i Kleks i inne komiksy

Za nami wakacyjne spotkanie z cyklu Czytam sobie, podczas którego dzieci zaznajomiły się z opowiadaniem przedstawianym czytelnikowi za pomocą kadrów z obrazkami, czyli z komiksem. W trakcie zajęć każdy uczestnik przeczytał fragment historyjki obrazkowej z komiksu pt. "Przygody Jonki, Jonka i Kleksa". Następnie dzieci opisały, według własnych pomysłów, przygotowane dla nich kadry z rysunkami.

 

Zapraszamy na kolejne wakacyjne zajęcia biblioteczne pt. "Czytam sobie" dnia 8 sierpnia 2019 r. o godz. 11.00.

 

Zapisy w bibliotece, telefonicznie: 32 47 27 070 lub drogą elektroniczną:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Wakacyjne spotkanie dla najmłodszych - "Akademia Malucha czyli brzdąc w bibliotece"

Za nami wakacyjne spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami gminy, którzy wraz ze swoimi opiekunami wzięli udział w zajęciach sensoryczno-plastycznych "Akademia Malucha czyli brzdąc w bibliotece".

 

 

 

 

 

 

Kodowanie w bibliotece - 27.06.2019

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat do uczestnictwa w zajęciach "Kodowanie w bibliotece".

 

Najbliższe spotkanie: 27 czerwca 2019 r. godz. 11.00-12.30.

 

Zgłoszenia: 32 47 27 070.

Festiwal Kultury

18 czerwca na wodzisławskim rynku odbywał się Festiwal Kultury Powiatu Wodzisławskiego, podczas którego biblioteki oraz ośrodki kultury mogły zaprezentować się mieszkańcom powiatu. Nie zabrakło tam również naszej biblioteki. Na "Wyspie książki i teatru" wtajemniczyliśmy zainteresowanych w podstawy kodowania robocików Photon, oraz pokazaliśmy jak za pomocą klocków napisać komendy programistyczne dla głównego bohatera gry Scottie Go. Dziękujemy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim za zaproszenie GBP w Godowie do udziału w tym wydarzeniu.

? 2013 Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie bip

Realizacja: ORTH Multimedia