FadeGallery - Free Version
Katalog ONLINE
zmniejsz wyzeruj zwiększ

Spotkanie ludzi z pasją - Piotr Uherek

                                                             Spotkanie pt.? Motocyklowe podróże?

W czerwcu 2013 r. w Bibliotece w Godowie odbyło się szóste spotkanie promujące lokalnych pasjonatów kończące jednocześnie projekt pt. ?Spotkania ludzi z pasją?.

Tym razem mieszkaniec Łazisk, Piotr Uherek - na co dzień pedagog, zabrał gości w daleką podróż na swoim motocyklu.
Jeszcze do niedawna podróżował na dwudziestokilkuletnim motorze, który własnoręcznie wyremontował. Czasem w towarzystwie żony, czasem brata lub znajomych, co roku w okresie wakacyjnym przemierzają kilka tysięcy kilometrów po Europie i Azji. W swej prezentacji w Bibliotece, pan Piotr przybliżył piękno Ukrainy, Albanii, Czarnogóry, Bułgarii, Rumunii, Finlandii, a na zakończenie wyświetlił film o Gruzji.

 

Dzięki projektowi ?Spotkania ludzi z pasją? w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Gminna Biblioteka Publiczna stała się miejscem skupiającym i promującym ludzi posiadających różnorodne zainteresowania oraz pasje tworzenia. Spotkania z lokalnymi twórcami i pasjonatami, w okresie od stycznia do czerwca 2013 roku, co miesiąc gromadziły w bibliotece nie tylko społeczność gminy Godów, ale również gości z sąsiednich miejscowości. Jednak nie wszyscy pasjonaci zostali jeszcze odkryci i zaprezentowani w lokalnym środowisku. Dlatego też od września biblioteka zamierza kontynuować spotkania z ciekawymi ludźmi, na które serdecznie zapraszamy. A pasjonatów i lokalnych twórców zachęcamy do ujawnienia się i zgłoszenia w GBP.    

Adriana Piwońska

Zdjęcia ze spotkania GALERIA

 

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej
Fundacji Wolności.

 

 

 

 

 

 

? 2013 Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie bip

Realizacja: ORTH Multimedia