FadeGallery - Free Version
Katalog ONLINE
zmniejsz wyzeruj zwiększ

Mikołajki z Mrocznymi Duchami 2019

Czy listy do św. Mikołaja są już wysłane? Jeżeli nie to już najwyższy czas!

5 grudnia 2019 przyjedzie do nas wyjątkowy gość z białą brodą.

I na pewno przywiezie ze sobą coś specjalnego.
Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat na spotkanie z nim i obiecujemy wiele dodatkowych atrakcji.

 Spotkanie organizowane jest wspólnie z Grupą Motocyklową Mroczne Duchy.

Czekamy na zgłoszenia tel. 32 47 27 070 Liczba miejsc jest ograniczona.

Miś - konkurs plastyczny

Filia nr 4 w Krostoszowicach zaprasza do udziału w konkursie plastycznym organizowanym z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

 

Regulamin konkursu

 

Formularz zgłoszeniowy

 

czytaj więcej >>

Spotkanie autorskie z Aleksandrą Tyl

Aleksandra Tyl ma na swoim koncie 9 książek. Najbardziej znane powieści to: "Magiczne lato", "Karmelowa jesień", "Anielska zima", "Szalona wiosna”. Jak sama o sobie pisze, jest romantyczką i optymistką , nie lubi horrorów. Relaksuje się malując akrylami na płótnie. Fascynują ją ludzie, różnorodność charakterów i temperamentów. Uważa, że każdy jest osobnym wszechświatem, a tym, co potrafi je trwale złączyć jest miłość.

 

15 listopada 2019 o godz. 17.00 będziemy gościć autorkę w naszej bibliotece, podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu spotkań O literaturze bez granic. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

Co i jak z tą mową?

Zapraszamy kobiety w ciąży, rodziców małych dzieci oraz wszystkich zainteresowanych na wykład o wspieraniu rozwoju mowy małych dzieci.

 

Spotkanie z Katarzyną Mrozek-Drosio oraz Magdaleną Barańską odbędzie się 13 listopada 2019 o godz. 17.00.

 

Katarzyna Mrozek-Drosio i Magdalena Barańska - absolwentki i pasjonatki logopedii, aktywne zawodowo. Od kilku lat prowadzą prywatne gabinety logopedyczne „Świat Słowa" i „Logopus" oraz pracują na stałe w przedszkolach publicznych oraz innych placówkach na terenie Wodzisławia Śląskiego i okolic. Współpracują ze sobą na wielu płaszczyznach dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Stale dokształcają się i doskonalą warsztat pracy, biorąc czynny udział w ogólnopolskich konferencjach, szkoleniach i warsztatach poświęconych zarówno zagadnieniom logopedycznym, jak i z dziedziny psychologii, pedagogiki, fizjoterapii i ortodoncji. Dzięki temu uzyskały m.in. uprawnienia terapeuty ręki oraz terapeuty miofunkcjonalnego. Prywatnie spełniają się jako żony i mamy córek w wieku prenatalnym, wczesnodziecięcym oraz przedszkolnym.  

 

czytaj więcej >>

Danuta Chlupova - spotkanie autorskie

Już 6 listopada 2019 o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Danutą Chlupovą. 

 

Danuta Chlupová jest Polką, lecz od urodzenia mieszka w Czechach. Jej małą ojczyzną jest Zaolzie. Z wykształcenia ekonomistka, z zawodu i zamiłowania dziennikarka mieszkająca z rodziną w spokojnym miejscu pod lasem, w którym w czasie wojny odgrywały się dramatyczne wydarzenia. To one stanowią tło jej debiutanckiej powieści pt. „Blizna” - Literacki Debiut Roku w VI edycji konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Novae Res pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. We wrześniu ukazała się druga powieść pt. „Trzecia terapia”. To opowieść o winach własnych i cudzych, o rodzinnej przeszłości, uzależnieniu od innych i o niełatwej miłości, która może przyjść w każdym wieku.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

czytaj więcej >>

? 2013 Gminna Biblioteka Publiczna w Godowie bip

Realizacja: ORTH Multimedia