Danuta Chlupova - spotkanie autorskie

Już 6 listopada 2019 o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Danutą Chlupovą.

Danuta Chlupová jest Polką, lecz od urodzenia mieszka w Czechach. Jej małą ojczyzną jest Zaolzie. Z wykształcenia ekonomistka, z zawodu i zamiłowania dziennikarka mieszkająca z rodziną w spokojnym miejscu pod lasem, w którym w czasie wojny odgrywały się dramatyczne wydarzenia. To one stanowią tło jej debiutanckiej powieści pt. „Blizna” - Literacki Debiut Roku w VI edycji konkursu organizowanego przez Wydawnictwo Novae Res pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. We wrześniu ukazała się druga powieść pt. „Trzecia terapia”. To opowieść o winach własnych i cudzych, o rodzinnej przeszłości, uzależnieniu od innych i o niełatwej miłości, która może przyjść w każdym wieku.

Serdecznie zapraszamy.